Aktualności

 

KOLOROWA MASKA LED !! 🤩🤩🤩

Lampa LED wysyła wiązkę światła penetrując skórę i docierając do wnętrza komórki stymuluje zachodzące wewnątrz niej procesy. Skuteczność naświetlania światłem LED można porównać do działania wiązki lasera, jednak zabiegi z wykorzystanie techniki LED są absolutnie nieinwazyjne, nie naruszają struktury komórek, jedynie stymulują i w naturalny sposób aktywują oraz intensyfikują zachodzące w niej procesy regeneracyjne.

Wskazania:
-terapia trądziku,
-wzmacnianie naczyń krwionośnych,
-przyspieszenie regeneracji skóry,
-stymulacja syntezy kolagenu,
-rozjaśnianie przebarwień,
-łagodzenie podrażnień i przyspieszenie gojenia skóry,
-po zabiegach oczyszczana, mezoterapii mikroigłowej i igłowej.

Maska LED wyposażona jest w siedem kolorów: czerwony, niebieski, jasnoniebieski, zielony, fioletowy, żółty i biały.

Kolor czerwony (650-730nm): stymuluje skórę do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, co pomaga zredukować zmarszczki i poprawić jędrność skóry. Ma działanie przeciwzapalne i redukuje zaczerwienienia.

Kolor niebieski (430-450nm): pomaga wyleczyć istniejące zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych, przez niszczenie bakterii P.acne. Reguluje pracę gruczołów łojowych i obkurcza rozszerzone pory.

Kolor zielony (525-550nm): neutralizuje, reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza obrzęki.

Kolor fioletowy (częstotliwość światła czerwonego i niebieskiego): leczy trądzik i usuwa blizny, naprawa skóry.

Kolor żółty (590nm): wspomaga dostarczanie tlenu do komórek, niweluje zmiany barwnikowe, zaczerwienienie, poprawia krążenie, wygładza drobne zmarszczki oraz zwiększa odporność.

Kolor cyjanowy: wzmacnia komórki, poprawia metabolizm komórkowy.

Kolor biały: wnika głęboko w skórę, przyspiesza metabolizm, poprawia drobne linie i zwiotczenie skóry.

Cena:
– 60 zł jako samodzielny zabieg (peeling,maska,krem)
– 30 zł jako dodatek do zabiegu
– 40 zł jako sama maska

 

 

 

Nowość !!!

GEN FACTOR NO 03🔥Bioaktywny żel

Specjalistyczny system do kompleksowej pielęgnacji, stymulacji i odbudowy skóry, składający się z serii bioaktywnych preparatów działających na poziomie komórkowym i niższym.

Swoją skuteczność działania preparaty zawdzięczają bardzo silnie działającym substancją bioaktywnym – pochodzenia naturalnego lub tworzonych w specjalistycznych laboratoriach bio-tech.

Zabieg silnie nawilża, łagodzi podrażnienia, zapewnia działanie bakteriostatycze oraz przeciwzapalne. Zawartość białek aktywnych poprawia metabolizm skóry i stymuluje nadbudowę jej ubytków. Skóra staje się wygładzona, napięta i elastyczna.
Zalecany jest dla cery dojrzałej, suchej, mieszanej oraz trądzikowej.
Cena zabiegu 180zł

Dodatkowo żel GEN FACTOR przeznaczony jest do pielęgnacji uszkodzeń kończyny dolnej (stopa cukrzycowa, owrzodzenia, odleżyny, zmiany pooparzeniowe, grzybicze, oraz odmrożenia)
Cena ampułki 70zł

Skład:
– 1,6% transferyn
– 5% immunizowanego colostrum o zawartości:
*laktoferyna 30-35 mg/g
*IGF-1 2, 5-4 u/g
*a także innych czynników jak EGF, FGF, laktoperoksydaza i lizozym.

Zapraszamy !! 😊

NOWOŚĆ! 😃

Henna PUDROWA alternatywa dla klasycznej henny. Jest zdrowsza dla włosa, regeneruje cebulkę włosa, sprzyja odbudowie łuków brwiowych, a także pogrubia je i powleka ochronnych płaszczem. Zabieg jest wykonywany razem z regulacja wraz z wyznaczeniem geometrii brwi czyli prawidłowego rozrysunku. Efekt utrzymuje się na włosach do 5 tyg.
Cena 60 zł

 

 

ACNE WS HACKER THERAPY MD

Specjalnie zaprojektowana terapia dermo-kosmetyczna regulująca mikrobiom skóry skłonnej do trądziku. Opiera się na inteligentnym mechanizmie blokującym system komunikacji między bakteriami – Qurorum Sensing (QS). System QS jest głównym winowajcą odpowiedzialnym za zaburzenia mikrobiomu skóry oraz zmiany trądzikowe. Bohaterem lini jest innowacyjna substancja Quora Noni PRCF zawierająca fitopeptydy (roślinne biofaktory) z komórek macierzystych Noni. Stanowi ona inteligentny dermo-haker sygnałów bakteryjnych, który skutecznie wpływa na skład biofilmu na powierzchni skóry. Połączone siły terapii likwidują główną przyczynę powstawania zmian tradzikowych.

Ilość zabiegów w serii: 4-8
Częstotliwość: co 7-14 dni
Cena zabiegu: 150 zł.